AK Parti ile ittifak yapabiliriz
Mutluluk Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, şartlar oluştuğu takdirde AK Parti ile ittifak yapabileceklerini söylemiş oldu.
Habertürk’te gösterilen ve Eren Eğilmez’in sunmuş olduğu Gerçek Fikri Ne programına konuk olan Mutluluk Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, gazeteciler Cem Ufak, Nagehan Alçı ve Gürkan Hacır’ın sorularını yanıtladı.
“AK Parti ile bir ittifak yapabilir misiniz” sorusunu yanıtladı.
“ŞARTLAR OLUŞURSA AK PARTİ İLE İTTİFAK YAPABİLİRİZ”
Programda Gürkan Hacır’ın “AK Parti ile bir ittifak yapabilir misiniz” sorusuna şartlar oluşursa AK Parti ile de bir ittifakta yer alabilecekleri söylemiyle cevap veren Karamollaoğlu, şunları söylemiş oldu:
“1.5 yıl ilkin de AK Parti ile ittifak yapabileceğimizi söylemiştim. Fakat tüm politikaları değişmiş olduğu takdirde. Doğru bulmadığımız politikaları değişirse niçin olmasın. Biz ilkeler üstünde duruyoruz. Bir çıkar elde etmek için değil. Siz tabanın sesine elbet kulak verirsiniz. Fakat esas olan, ilkelerimiz, prensiplerimiz, bu ülkenin yaşamış olduğu sıkıntılardan kurtulabilmesi için hangi adımların atılması gerekir. Bu noktadaki politikalardır.”
Temel Karamollaoğlu’na AK Parti ile ittifak yapar mısınız sorusu-Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir