Alev Alev bu akşam var mı? Alev Alev saat kaçta? Alev Alev hangi kanalda?Alev Alev dizisi birbirinden başarıya ulaşmış oyuncularla ekranlara geliyor. Dizide 3 değişik kadının hikayesi anlatılıyor. 3 değişik hanım ve 3 değişik adamın yaşam mücadelesi izleyenlerin kalbine dokunuyor. Peki fakat Alev Alev dizisi ile ilgili bilgiler neler?
Alev Alev hangi gün?
Alev Alev dizisi her perşembe ekranlarda olacak.
Alev Alev saat kaçta?
Alev Alev dizisi her perşembe saat 20:00’de yayınlanacak. Show TV’nin merakla beklenen dizisi, Ay Yapım imzalı, gösterilen tanıtımlarıyla gündeme damgasını vuran Alev Alev’in ilk bölüm 2. tanıtımı YouTube’da 2.5 milyon izlenme sayısına ulaştı!
Alev Alev hangi kanalda?
Alev Alev dizisi Show TV’de her perşembe saat 20:00’de yayınlanacak. Ay Yapım imzalı, ilk bölümüyle 5 Kasım Perşembe akşamı Show TV’de seyirciyle buluşmaya gün sayan ‘Alev Alev’in ilk bölümündeki yangın sahnesi, dizi tarihinin unutulmaz anlarına adını yazdıracak. Cemre (Demet Evgar), Çiçek (Hazar Ergüçlü) ve Rüya (Dilan Çiçek Deniz) başta olmak suretiyle her insanın yaşamlarını sıfır noktasına çekecek ve kaderini değiştirecek yangının perde arkasında görkemli bir prodüksiyon içeriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir