Ekrem Eray ARDA’dan Bayram Mesajı

Demokrat Parti İstanbul İl Başkanı Ekrem Eray ARDA’dan Bayram Mesajı

Ekrem Eray Arda“Milletçe sabrımızın, ortak değerlerimize olan bağlılığımızın çokça sınandığı zorlu bir senenin ortasındayız. Dayanışmanın, yardımseverliğin ve birlikteliğimizin her zamankinden daha önemli olduğu bu dönemde, ülkemize önümüze çıkan tüm olumsuzlukları kuvvetle aşma gücü ve yeniden huzur ile refahımızın sağlandığı, mutluluk ve sağlık dolu bir gelecek diliyorum.”

Demokrat Parti İstanbul İl Başkanı Ekrem Eray Arda, yayınladığı Kurban Bayramı mesajında, korona döneminde ayrı kaldığımız zorlu günlerin azalarak biteceğine, yavaş yavaş eski günlerimize döneceğimize olan inancını ve dileklerini dile getirerek milletimizin bayramını kutladı.

“Korona döneminde yeteri kadar ayrı kaldık, geçmiş özel günlerimizi ve bayramlarımızı uzaktan kutladık ve maalesef bir araya gelemedik. Ancak bu zorlu günler azalarak bitecek, yavaş yavaş eski günlere döneceğiz. Bu hayırlı günde dileğim, ilk önce sağlığımıza kavuşmamız, pandemi dönemi öncesindeki rahat günlerimize hızlıca dönmemiz olacak.” Diyen Ekrem Eray Arda mesajında şunları kaydetti;

Bayram dileklerimiz olan “sağlık, huzur ve bereket” dualarımızın değerini çok daha iyi anladığımız bu dönemde bir kez daha birliğin ve beraber olmanın önemini kavradık ve tüm bu duygulara hasret kaldık. Ancak tüm zorlu günlere rağmen tek dileğimiz gönüllerde de birleşmek, Mübarek Kurban Bayramının hayırlara vesile olmasını dilemektir.

Kurban Bayramında ülkemize önümüze çıkan tüm olumsuzlukları kuvvetle aşma gücü ve yeniden huzur ile refahımızın sağlandığı, mutluluk ve sağlık dolu bir gelecek diliyorum. Umutlarımız tazelensin, önümüzdeki her günümüz bayram neşesiyle geçsin inşallah.

Bu mübarek bayramın, ülkemize, milletimize, tüm İslam alemine ve insanlığa sağlık, bereket ve hayırlar getirmesini dilerim.
Kurban Bayramımız mübarek olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir