Engelli, devlet korumasından yararlanan genç, şehit yakını, gazi yakını atama kuraları ne zaman 2021?Senenin ilk atamasının, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde yapılacağı bildirildi. Peki, Aile, Emek verme ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı, engelli, devlet korumasından yararlanan genç ile şehit yakını, gazi ve gazi tanıdığından oluşan toplam 3 bin 603 kişinin atama kurası ne vakit?
Aile, Emek verme ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı atama kurası ne vakit?
Aile, Emek verme ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı, engelli, devlet korumasından yararlanan genç ile şehit yakını, gazi ve gazi tanıdığından oluşan toplam 3 bin 603 kişinin atama kurasını 26 Ocak’ta meydana getirecek.
Bakanlıktan meydana getirilen yazılı açıklamada, engelliler başta olmak suretiyle şehit yakını ve gaziler ile devlet korumasından yararlanan gençlerin kamu kurumlarında istihdamını arttırmak için çalışmaların sürdürüldüğü açıklandı.  Açıklamada, toplumsal atama töreninde, 2 bin 140 engelli, bin 93 devlet korumasından yararlanan genç ile 370 şehit yakını, gazi ve gazi yakını olmak suretiyle toplam 3 bin 603 kişinin atama kurasının yapılacağı ifade edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir