Kızları, sevdiği çocuğa kaçan aile, ev basıp rastgele ateş açtı!

Küçükçekmece’de, kendi rızasıyla erkek arkadaşına kaçan genç kızın akrabaları, erkek arkadaşın evini bastı. Hiddetli akrabalar; camları kırdı, rastgele ateş açtı.

İstanbul Küçükçekmece’de, bir genç kızın sevdiği çocuğa kaçması, ailesini küplere bindirdi. Hiddetli aile, kızın gittiği hanesi basarak ortalığı savaş alanına çevirdi. Camları kıran saldırganlar rastgele ateş açtı. Polis, havaya ateş açarak kalabalığı dağıtmaya çalıştı.

Olay, bir gün önce akşam saat 21.15 sularında Küçükçemece Kanarya Semti Akbaba sokakta oldu. İddiaya göre, sokakta oturan bir aile altı ay önce erkek çocukları için kız istedi ancak kızın akrabaları evliliği kabul etmedi. Aradan geçen ayların ardında genç kız, kendi isteğiyle Küçükçekmece’de oturan ailenin yanına geldi.

Vaziyete sinirlenen genç kızın akrabaları, silah ve sopalarla Küçükçekece’deki ailenin evini bastı.

KURŞUNLAR BALKONDA DERS ÇALIŞAN KIZIN YANINA İSABET ETTİ

Baskında saldırganlar, önce yanlarındaki silahlarla havaya ateş açtı. Daha sonra binaya girerek sopalarla bina kapısının camlarını kırdı. Açılan ateş neticesi bir dairenin balkonuna isabet etti. Bu sırada balkonda ders çalışan bir kız da yere yatarak bağırmaya başladı.

SANDALYE VE EŞYA ATMAYA BAŞLADILAR

Baskın yapılan dairede bulunanlar, saldırganların üzerine sandalye ve taş atmaya başladı. Daha sonra ailenin semtteki diğer akrabaları saldırganları kovalamak için ellerine aldıkları sopalarla sokağa döküldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir