Söz veriyorum, daha güçlü döneceğim


Galatasaraylı futbolcu Omar Elabdellaoui, yılbaşı gecesi elinde havai fişek patladıktan sonrasında ilk kez izahat yapmış oldu. Omar, “Hala bazı zorluklarla karşılaşsak da daha güçlü döneceğim. Söz veriyorum. Lütfen dualarınızda bana da yer verin”  ifadelerini kullandı.
Yaşamış olduğu vaka sonrasında yüzünden ve gözlerinden yaralanan Galatasaraylı futbolcu Omar Elabdellaoui, toplumsal medya hesabı üstünden bir izahat yapmış oldu. Daha iyiye gittiğini söyleyen Omar, yapmış olduğu yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“Bildiğiniz benzer biçimde yılbaşı gecesi talihsiz bir kaza geçirdim. Bir tek çocuklarım ve eşimle hoş zaman geçirmek istemiştim. Sizleri endişelendirdiğimi biliyorum. Kimi zaman Tanrı bizi kontrol eder. Dualarınız yardımıyla bu imtihanı geçeceğime inanıyorum. Daha iyiye gidiyorum. Tıbbi olarak mükemmel ve ustalaşmış bir bakım alıyorum ve her gün ilerleme kaydediyoruz. Hala bazı zorluklarla karşılaşsak da daha güçlü döneceğim. Söz veriyorum. Lütfen dualarınızda bana da yer verin. Yakarış eden, güzel enerjilerini ve mesajlarını gönderen ve benimle olduklarını hissettiren her insana çok teşekkür ederim. Bunun benim için anlamı çok büyük.”
Omar’ın paylaşımı şu şekilde:

TIKLAYIN- Elinde havai fişek patlayan Omar Elabdellaoui hastaneye kaldırıldı
TIKLAYIN- Elinde havai fişek patlayan Galatasaraylı Omar Elabdellaoui’nin doktorundan ilk izahat
TIKLAYIN- Fatih Terim’den Omar açıklaması: Elimizden gelen her şeyi yapacağız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir